Pronet - 450 TL hediye çeki - bifincan

Pronet - 450 TL hediye çeki

Pronet - 450 TL hediye çeki: Önlem almak için hırsızın sana gelmesini bekleme! Aradığın huzur ve güven ortamını, komple güvenlik çözümünü, bifincan'da üstelik büyük bir konforla birlikte Pronet Güvenlik sana getiriyor...
Önlem almak için hırsızın sana gelmesini bekleme! Aradığın huzur ve güven ortamını, komple güvenlik çözümünü, bifincan'da üstelik büyük bir konforla birlikte Pronet Güvenlik sana getiriyor...

Pronet web sitesi - http://www.pronet.com.tr/Pronet blogu - http://www.pronet.com.tr/blog/

Evine hırsız mı girdi?

Yoksa artan soygunlara karşı önlem mi almak istiyorsun?

Çelik kapının yeterli olmadığını düşünüyor, öte yandan demir parmaklıklar arkasında hapis kalmak istemiyor musun?

Ne yazık ki, ülkemizde hırsızlık ve soygun sürekli artıyor.

Önlem almak için hırsızın sana gelmesini bekleme diye aradığın huzur ve güven ortamını, üstelik büyük bir konforla birlikte Pronet Güvenlik sana getiriyor...

Kurmuş olduğu güvenlik sistemleri ile 130.000'in üzerinde iş yeri ve evin tercihi Pronet Güvenlik Paketi ile maksimum güvenlik!

Evinin içinde veya dışındayken, hem sevdiklerini, hem de evini hırsızlardan korumak ve maksimum güvenlik altına almak artık çok kolay...

İşte Pronet Güvenlik Paketi aldığın kazanacakların:

 • Evine özel güvenlik sistemi donanımı
 • 7 gün / 24 saat Pronet Alarm Merkezi Aboneliği
 • İnternet üzerinden anlık raporlama
 • Uygulamalı eğitim
 • Sınırsız teknik destek
 • Sınırsız ürün garantisi
 • Üstelik Pronet 5 korumalı güvenlik paketi ile sadece hırsızlardan korunmakla kalmayacak, yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da, itfaiye ve ambulansın evine gönderilmesini sağlayacaksın.

  Pronet, evinden gelen sinyalleri hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumlarına karşı merkezden izleyerek koruyan komple bir güvenlik paketi.

  Hırsızlık

  Mekanda izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Pronet Alarm Merkezi'ne gelen sinyaller sonrasında seni ve polisi arayan Pronet Alarm Merkezi, olay yerine hızlı müdahele edilmesini sağlar.

  Yangın

  Şifre panelin üzerinde bulunan "itfaiye" butonu, sisteminde bir ısı/duman dedektörün olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Pronet Alarm Merkezi'ne yangın sinyali göndermene olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığında ne yapacağını düşünmek zorunda kalmazsın. Ayrıca, güvenlik paketine dahil edeceğin ısı/duman dedektörü ile, oluşabilecek bir yangın durumunu Pronet Alarm Merkezi'nin proaktif olarak fark etmesini, seni ve itfaiyeyi bilgilendirmesini sağlayabilirsin.

  Acil Sağlık

  Acil bir sağlık durumu ile karşılaştığın zaman şifre panelin üzerinde bulunan "ambulans" butonuna basarak Pronet Alarm Merkezi'ne sinyal gönderebilirsin. Pronet Alarm Merkezi seni ve ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahele edilmesini sağlar.

  Gaz Kaçağı

  Güvenlik paketine ekleyeceğin gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsin. Sisteminden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, Pronet Alarm Merkezi seni ve polisi arayarak, mekana hızla müdahele edilmesini sağlar.

  Panik

  Mekanda olduğun bir anda yaşayacağın bir panik durumunda, alarm sistemi kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan "Panik" butonuna basarak, durumu Pronet Alarm Merkezi'ne bildirebilirsin. Hemen seni ve polisi arayan Pronet Alarm Merkezi en kısa sürede yardıma gelinmesini sağlar.

  Önemli bir not; hediyeni sadece yeni bir Pronet aboneliği alımında ve 2012 yılı bitmeden kullanmalısın, aksi taktirde hakkın bir başka bifincan üyesine verilmek üzere iptal edilebilir. Aman dikkat!

  yorumlar bifincan üyelerinin beğendiği yorumlar

  Dilan A. (21, K, İstanbul)
  yeni taşındık ve cidden yararlı olabilir o zaman gelsin bisorular battle begins (: !!
  Semra D. (39, K, Bursa)
  yeni evime almayı düşünürüm çünkü bu eve hırsız girmişti güvenli bir yaşam için şart olduğunu düşünüyorum
  Mustafa T. (31, E, Giresun)
  evlerden once işyerlerinde mutlaka olması gerekn olmazsa olmazlardan
  Azize Y. (25, K, İzmir)
  İş yeri ve ev sahipleri için güvenlik konusunda önemli bir fırsat :)
  Candan K. (24, K, İstanbul)
  bizler için harika düşünülmüş bi hediye.
  Veysel B. (24, E, Aydın)
  evime iş yerime alabileceğim güzel bi hediye güvenlik görevlileri ve bizlere de ayrı yetten yardımcı olur diye düşünüyorum
  Caner B. (21, E, Ankara)
  hırsızlıkla kalmayıp bir sürü konuda hayatımızı güvende tutacak bişey.herkese lazım :)
  Serpil Ç. (30, K, İstanbul)
  İnsan güvenlik sistemleri ile kendini evinde daha rahat hissedebilir; ama fiyatları nedir acaba?Buradaki indirim tutarı iyi mi büyük bir miktarını mı karşılıyor.Bilgisi olan var mı?
  Gamze E. (31, K, Ankara)
  işletmeler için güzel bir ürün..hırsıza karşı güvenlik önlemleri mutlaka alınmalı..pronet lider bir firma bildiğim kadarıyla.
  Emir B. (20, E, İstanbul)
  Pronet alarm sistemi bence bu piyasada parmakla gösterilecek bir firma..hem işlerini temiz şekilde yapıyorlar hemde ürünle ilgili bir sıkıntı yaşadığınızda tek telefonunuzla teknik servisiniz kapınıza kadar geliyor mükemmel :) teşekkürler bifincan.com teşekkürler PRONET :)
  Onur K. (17, E, Çanakkale)
  Gerçekten her dükkana lazım olacak bir ürün.Ülkemizde hırsızlık gibi olaylar o kadar arttıki inşallah pronet bunun bir çözümü olur
  Furkan Y. (27, E, İstanbul)
  ben pronette çalışıyorum ve bu fırsat kaçmaz diyorum pahalı bi ürün ve buna değer
  Sümeyra U. (28, K, İstanbul)
  Güvenlik sistemi denilince aklıma ilk gelen marka Pronet . Kullanan yakınlarım var ve gercekten hayatlarını kurtardı . Panik butonu inanılmaz ise yarıyor .
  Banu S. (26, K, İstanbul)
  Pronet ülkemiz güvenlik firmalarının lideri bence ve hakikaten hakkını veriyorlar işlerini iyi yaptıkları gibi reklamlarınıda güzel yapıyorlar üç kişiden ikisine sorsanız bir güvenlik firması söyleyin cevap pronettir kutlarım sizi başarılarınızın devamını dilerim.
  Hanife S. (23, K, Artvin)
  çok güzel düşünülmüş her eve lazım
  Serkan D. (37, E, İstanbul)
  Evde de, ofisimde de kullanıyorum ve içim rahat. Özellikle panik butonu, ambulans çağırabilme, su basması vb birçok konuda da birarada çözüm sunması daha bir güven hissi veriyor.
  üye girişi

  unuttum, neydi?